The Biggest Channels and Groups in Telegram!

This is the list of the biggest channels and groups by subscribers and their ranking in Telegram!

You can change the language, category or type of the media to see the top ranked channels or groups.


Filtreler
Clear
Last Update: Jul 25, 2024, at 12 AM
Global Rank İsim Dil / Kategori Aboneler 24h Change
1
[-]
Hamster Kombat Announcement   [@hamster_kombat] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 53.5M
111,208
2
[-]
Tapswap Community   [@tapswapai] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 25.56M
7,706
3
[-]
Blum: All Crypto – One App   [@blumcrypto] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 15.94M
17,519
4
[-]
Telegram Tips   [@telegramtips] 🇬🇧 English / Telegram 11.4M
10,380
5
[-]
Pixelverse.xyz News Channel   [@pixelverse_xyz] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 10.87M
23,020
6
[-]
Yescoin   [@theyescoin] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 10.22M
5,623
7
[-]
Memefi Community   [@memeficlub] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 8.9M
20,531
8
[-]
Notcoin Community   [@notcoin] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 8.82M
2,384
9
[-]
Telegram Premium   [@premium] 🇬🇧 English / Telegram 8.68M
4,493
10
[-]
Proxy Mtproto   [@proxymtproto] 🇬🇧 English / Telegram 7.68M
22,571
11
[-]
Telegram News   [@telegram] 🇬🇧 English / Telegram 7.51M
3,729
12
[-]
Dogs Community   [@dogs_community] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 7.08M
118,530
13
[-]
W-Community   [@w_community] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 6.42M
25,489
14
[-]
Ton Community   [@toncoin] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 6.38M
67,240
15
[-]
Dotcoin Community   [@dotcoincommunity] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 6.22M
76,430
16
[-]
Crypto Joker   [@crypto_jokker] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 5.99M
14,119
17
[-]
Hot Updates   [@hotonnear] 🇷🇺 русский / Kripto Para Birimleri 5.98M
8,149
18
[ 1 ]
Communities   [@join_community] 🇬🇧 English / Telegram 5.54M
6,833
19
[ 1 ]
پروکسی | Proxy Qavi   [@proxy_qavi] 🇮🇷 فارسی / Telegram 5.51M
23,067
20
[ 1 ]
Time Farm News   [@timefarmchannel] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 5.47M
30,260
21
[ 1 ]
Trending Apps   [@twa_apps] 🇬🇧 English / Oyunlar & Uygulamalar 5.45M
11,200
22
[-]
Proxy Mtproto | پروکسی   [@imtproto] 🇮🇷 فارسی / Telegram 5.24M
2,538
23
[-]
Insider | News | Politics   [@insiderr_politic] 🇬🇧 English / Political 5.21M
13,105
24
[-]
Catizen Announcement   [@catizenann] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 5.13M
44,500
25
[-]
Cex.io's Official Community Channel   [@cexio_announcements] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 4.9M
11,270
26
[-]
Iro Proxy | پروکسی   [@iroproxy] 🇮🇷 فارسی / Telegram 4.87M
6,741
27
[-]
Crypto Insider   [@crypto_insidderr] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 4.49M
7,117
28
[ 2 ]
Sergei Sergienko   [@sergeisergienkoen] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 4.37M
14,436
29
[ 1 ]
Wewantyou   [@wewantyoutodothejob] 🇷🇺 русский / Telegram 4.36M
4,821
30
[ 2 ]
Yescoin   [@therealyescoin] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 4.35M
22,179
31
[ 2 ]
Wʜᴀʟᴇ | | کسب درآمد دلاری - ارز دیجیت...   [@whale_chanel] 🇮🇷 فارسی / Kripto Para Birimleri 4.34M
19,609
32
[ 1 ]
Myporoxy | مای پروکسی   [@myporoxy] 🇮🇷 فارسی / Diğer 4.34M
4,507
33
[-]
آهنگیفای   [@ahangify] 🇮🇷 فارسی / Müzik 4.22M
179
34
[-]
Леонардо Дайвинчик   [@leoday] 🇷🇺 русский / Eğlence 4.17M
3,936
35
[-]
Durov's Channel   [@durov] 🇬🇧 English / Ünlüler 4.15M
41,356
36
[ 4 ]
Musk Empire News   [@muskempire] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 4.11M
133,712
37
[ 1 ]
Seed Updates   [@seedupdates] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 4.07M
20,885
38
[ 1 ]
خبر فوری   [@khabarfouri] 🇮🇷 فارسی / Haberler & Medya 4.04M
3,375
39
[-]
Crypto Games. How To Earn In Cryptocu...   [@newsplaytoearn] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 4.02M
18,819
40
[ 2 ]
Insider Usa | News   [@insider_usa_news] 🇬🇧 English / Political 4.01M
8,262
41
[-]
Wallet News   [@wallet_news] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 3.94M
1,239
42
[-]
Tonkeeper News   [@tonkeeper_news] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 3.92M
13,982
43
[-]
Sports Hub | Football   [@sport_hub_football] 🇬🇧 English / Spor & Fitness 3.86M
18,196
44
[-]
Прямой Эфир   [@novosti_efir] 🇷🇺 русский / Haberler & Medya 3.79M
3,098
45
[-]
Crypto Drop Club   [@drop_cryptogo] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 3.78M
7,833
46
[-]
Avacoin Channel   [@avagoldcoin] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 3.77M
111,498
47
[ 1 ]
The First   [@be_the_firsttt] 🇬🇧 English / Spor & Fitness 3.34M
21,590
48
[ 1 ]
Ipapkorn   [@ipapkorn] 🇮🇳 English ( India ) / Videolar & Filmler 3.32M
513
49
[-]
کانال خبر فوری   [@akhbarefori] 🇮🇷 فارسی / Haberler & Medya 3.3M
13,853
50
[-]
Сми Россия - Украина   [@novosti_voinaa] 🇷🇺 русский / Haberler & Medya 3.3M
13,100
51
[ 1 ]
Wormfare   [@wormfare] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 3.24M
14,755
52
[ 1 ]
Риа Новости   [@rian_ru] 🇷🇺 русский / Haberler & Medya 3.24M
814
53
[-]
Truecaller   [@truecaller_z] 🇬🇧 English / Diğer 3.2M
12,342
54
[-]
Gamee Community   [@gameechannel] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 3.11M
3,506
55
[ 1 ]
Major Community   [@starsmajor] 🇬🇧 English / Telegram 3.04M
38,079
56
[ 1 ]
Crypto Meme Foundation   [@cryptomemefoundation] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 3.03M
7,559
57
[-]
Spinnercoin   [@spinnercoin] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 3M
12,842
58
[ 5 ]
Rocky Rabbit Channel   [@rockyrabbitio] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.93M
136,761
59
[-]
Mash   [@breakingmash] 🇷🇺 русский / Haberler & Medya 2.88M
3,481
60
[ 2 ]
Мир Сегодня С "Юрий Подоляка"   [@yurasumy] 🇷🇺 русский / Diğer 2.88M
691
61
[-]
Vertus Foundation - Mine Vert   [@the_vertus] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.84M
6,223
62
[ 2 ]
Crypto Ai/Agi/Asi   [@cryptoaiagi] 🇬🇧 English / Teknoloji 2.84M
5,892
63
[ 1 ]
Venom Foundation Official   [@venomfoundationofficial] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.8M
1,580
64
[-]
Airdrop Fam   [@airdrop_fam] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.78M
20,058
65
[-]
Dealdost   [@dealdost] 🇮🇳 English ( India ) / Alışveriş 2.72M
2,363
66
[-]
Laborx - Web3 Jobs L Crypto & Blockch...   [@laborx] 🇬🇧 English / İş ve Başlangıçlar 2.7M
7,662
67
[-]
Chrono.tech News   [@chronotechnews] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.69M
4,792
68
[-]
Crypto News   [@currentcryptonewsdaily] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.69M
5,497
69
[ 4 ]
Monorix Community   [@monorixofficial] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.66M
93,575
70
[ 1 ]
Readovka   [@readovkanews] 🇷🇺 русский / Haberler & Medya 2.61M
2,377
71
[ 1 ]
Dailly Scan   [@dailyscan_en] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.58M
7,219
72
[ 1 ]
Труха ️Украина   [@truexanewsua] 🇷🇺 русский / Haberler & Medya 2.57M
1,010
73
[ 1 ]
Invest Zone   [@invest_zonaa] 🇷🇺 русский / Kripto Para Birimleri 2.56M
9,125
74
[-]
Mtproto Proxies   [@telmtproto] 🇬🇧 English / Oyunlar & Uygulamalar 2.54M
663
75
[-]
Holdcoin Channel   [@holdcoin_channel] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.5M
36,743
76
[-]
Pumpcoinbets Nft & Crypto Gems 💎📈   [@pumpcoinbets] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.4M
6,134
77
[ 1 ]
$Boom Loud News   [@boomloudcoin] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.39M
74,296
78
[ 1 ]
Дропы От Стукача   [@crypto_drop_stukach] 🇷🇺 русский / Kripto Para Birimleri 2.39M
9,568
79
[ 14 ]
Pocketfi News   [@pocketfi] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.38M
280,822
80
[ 2 ]
Findo Lucky   [@findolucky] 🇮🇳 English ( India ) / Kripto Para Birimleri 2.35M
63,454
81
[-]
Roxman   [@roxman] 🇷🇺 русский / Kripto Para Birimleri 2.34M
48,923
82
[ 2 ]
Memecoin Daily   [@memecoin_daily] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.31M
3,930
83
[ 4 ]
Финансист | Бизнес | Инвестиции   [@finansist_busines] 🇷🇺 русский / Ekonomi & Finans 2.31M
10,278
84
[ 2 ]
Not Bored Puppies News (Ex-Topcoin)   [@notboredpuppies_news] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.26M
34,737
85
[ 2 ]
Crypto Soothsayer   [@cryptosayer] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.25M
4,797
86
[ 2 ]
City Holder Official   [@city_holder] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.25M
19,708
87
[ 1 ]
Mmpro Group & Bump   [@marketmakingpro] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.24M
33,360
88
[ 3 ]
Новости Москвы   [@moscowmap] 🇷🇺 русский / Haberler & Medya 2.23M
1,094
89
[ 2 ]
Gemz Announcements   [@gemz_announcements] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.22M
4,115
90
[ 1 ]
Крипто Стукач | Инвестиции | Заработок   [@crypto_stukach] 🇷🇺 русский / Kripto Para Birimleri 2.17M
8,271
91
[ 5 ]
Avacoin Apps   [@avacoin_apps] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.15M
105,078
92
[ 2 ]
Aqua Protocol - Borrowing On Ton (En)   [@aquaprotocolxyzchannelen] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.14M
4,676
93
[ 2 ]
Bbqcoin Community   [@bbqcointeam] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.12M
3,414
94
[ 2 ]
Kadyrov_95   [@rkadyrov_95] 🇷🇺 русский / Haberler & Medya 2.09M
3,971
95
[ 1 ]
‌ Do You Know | مجله ™   [@razcom] 🇮🇷 فارسی / Dergiler & Magazin 2.08M
1,825
96
[ 1 ]
Here Wallet   [@herewallet] 🇬🇧 English / Oyunlar & Uygulamalar 2.08M
1,592
97
[-]
Crypto Wolf   [@crypto_woolf] 🇷🇺 русский / Kripto Para Birimleri 2.03M
15,201
98
[-]
Давыдов.индекс   [@davydovin] 🇷🇺 русский / Diğer 2.01M
4,639
99
[ 4 ]
Cyber Finance | News   [@cyberfinancenews] 🇬🇧 English / Kripto Para Birimleri 2.01M
58,911
100
[ 1 ]
کانال آخرین خبر   [@akharinkhabar] 🇮🇷 فارسی / Haberler & Medya 1.99M
4,136
Chat